Contact

Accommodatie
Sportpark Molenven
Molenven 7
5708 DW Helmond
T: 0492 534 575
info@stiphoutvooruit.nl
Verenigingsnummer KNVB: BBJB38K

Postadres
SV Stiphout Vooruit
T.a.v. de secretaris (Michel Letschert)
Wildenborchlaan 26
5709 RR Helmond
T: 06 – 26 998 139

Ledenadministratie
Carmen Alvarez Gonzalez
ledenadministratie@stiphoutvooruit.nl
T: 06 – 21 541 602

Contactgegevens hoofdbestuur

Functie Naam Telefoon E-mail
Voorzitter: Mark Relou 06 – 29 153 894 voorzitter@stiphoutvooruit.nl
Secretaris: Michel Letschert 06 – 26 998 139 secretaris@stiphoutvooruit.nl
Penningmeester: Bjorn Janssens 06 – 54 928 690
Wedstrijdzaken Michel Korff 06 – 50 608 695 wedstrijd@stiphoutvooruit.nl
Technische zaken: Vacature
Accommodatie: Vacature
Jeugdzaken & Vice-voorzitter Louis Coolen 06 – 11 008 875

Contactgegevens jeugdbestuur

Functie Naam Telefoon E-mail
Voorzitter: Louis Coolen 06 – 11 008 875
Secretaris: Kyona Schakenraad 06 – 43 758 137 jeugd@stiphoutvooruit.nl
Wedstrijdsecretaris: Martijn de Wit 06 – 57 567 741 jeugdwedstrijd@stiphoutvooruit.nl
Technische zaken: Maurits Nooijen 06 – 30 311 361
Coördinator JO17/JO19: Martin Dul 06 – 46 091 050
Coördinator JO16: Elly Vis 06 – 19 188 234
Coördinator JO14/JO15: Roy Heynen 06 – 41 190 919
Coördinator JO11/JO11/JO13: Nicole Sanders 06 – 29 022 600
Coördinator JO09/JO10: Kyona Schakenraad 06 – 43 758 137
Coördinator JO07/JO8: Nick Daniels 06 – 462 821 40
Coördinator Benjamins: Nick Daniels 06 – 462 821 40

Contactgegevens overige commissies

Functie Naam Telefoon E-mail
Veteranen: Paul Willems 06 – 51 345 595
Sponsorcommissie: Michel Letschert 06 – 26 998 139 sponsorcommissie@stiphoutvooruit.nl
Ledenadministratie: Carmen Alvarez Gonzalez 06 – 21 541 602 ledenadministratie@stiphoutvooruit.nl
Activiteiten jeugd: Vacature
Toernooien: Vacature toernooi@stiphoutvooruit.nl
C & D jeugdkamp: Dennis de Wit 06 – 21 570 498 jeugdkamp-cd@stiphoutvooruit.nl
E & F jeugdkamp: jeugdkamp-ef@stiphoutvooruit.nl
Redactie Molenvenner: Ed Colen 06 – 20 390 196 molenvenner@stiphoutvooruit.nl
Normen & Waarden: Michel Korff 06 – 50 60 86 95 Michel.Korff@hotmail.com
Normen & Waarden: Geert Gijsbers 06 – 53 74 66 95 gjjgijsbers@gmail.com
Website: Jeroen van Bilsen 06 – 42 17 00 99 jeroen@purplelizard.nl