Contact
155
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-155,bridge-core-1.0.5,tribe-no-js,tribe-bar-is-disabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-theme-ver-18.1,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.2,vc_responsive
 

Contact

Accommodatie
Sportpark Molenven
Molenven 7
5708 DW Helmond
T: 0492 534 575
info@stiphoutvooruit.nl
Verenigingsnummer KNVB: BBJB38K

Postadres
Wildenborchlaan 26
5709 RR Helmond
T: 06 – 26 998 139

Ledenadministratie
Carmen Alvarez Gonzalez
ledenadministratie@stiphoutvooruit.nl
T: 06 – 21 541 602

Contactgegevens hoofdbestuur

Functie Naam Telefoon E-mail
Voorzitter: Mark Relou 06 – 29 153 894 voorzitter@stiphoutvooruit.nl
Secretaris: Michel Letschert 06 – 26 998 139 secretaris@stiphoutvooruit.nl
Penningmeester: Bjorn Janssens 06 – 54 928 690
Wedstrijdzaken Han Jonkers 06 – 19 608 939 wedstrijd@stiphoutvooruit.nl
Technische zaken: Vacature
Accommodatie: Harald van de Ven 06 – 39 382 626
Jeugdzaken & Vice-voorzitter Louis Coolen 06 – 11 008 875

Contactgegevens jeugdbestuur

Functie Naam Telefoon E-mail
Voorzitter: Louis Coolen 06 – 11 008 875
Secretaris: Kyona Schakenraad 06 – 43 758 137 jeugd@stiphoutvooruit.nl
Wedstrijdsecretaris: Marion Peels 06 – 22 903 085 jeugdwedstrijd@stiphoutvooruit.nl
Technische zaken: Maurits Nooijen 06 – 30 311 361
Coördinator JO17/JO19: Martin Dul 06 – 46 091 050
Coördinator JO15: Elly Vis 06 – 19 188 234
Coördinator JO12/JO13: Roy Heynen 06 – 41 190 919
Coördinator JO10/JO11: Nicole Sanders 06 – 29 022 600
Coördinator
Benjamins/JO07/JO08/JO09:
Kyona Schakenraad 06 – 43 758 137

Contactgegevens overige commissies

Functie Naam Telefoon E-mail
Veteranen: Paul Willems 06 – 51 345 595
Sponsorcommissie: Michel Letschert 06 – 26 998 139 sponsorcommissie@stiphoutvooruit.nl
Ledenadministratie: Carmen Alvarez Gonzalez 06 – 21 541 602 ledenadministratie@stiphoutvooruit.nl
Activiteiten jeugd: Vacature
Toernooien: Vacature toernooi@stiphoutvooruit.nl
C & D jeugdkamp: Dennis de Wit 06 – 21 570 498 jeugdkamp-cd@stiphoutvooruit.nl
E & F jeugdkamp: Loes van de Vorst 06 – 12 504 075 jeugdkamp-ef@stiphoutvooruit.nl
Redactie Molenvenner: Ed Colen 06 – 20 390 196 molenvenner@stiphoutvooruit.nl
Normen & Waarden: Michel Korff 06 – 50 60 86 95 Michel.Korff@hotmail.com
Normen & Waarden: Geert Gijsbers 06 – 53 74 66 95 gjjgijsbers@gmail.com
Website: Jeroen van Bilsen 06 – 42 17 00 99 jeroen@purplelizard.nl